O univerzitě Valašská královská univerzita

Jak je zajisté obecně známo z tisku , z televize apod., Valašská univerzita je nejstarší a nejprestižnější univerzitou na světě . Je tak stará , že první zmínky o jejím založení se vůbec nenašly , nebo dokonce nedochovaly.

Úroveň univerzity

Rovněž nemíníme diskutovat o vysoké úrovni Valašské univerzity, nebo dokonce o Vysokém učení technickém , které je součástí Valašské univerzity. Je pravdou že, se nemůžeme shodnout ani sami mezi sebou.

 

Prestiž univerzity

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě . Důkazem toho je fakt , že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku , v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují , že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

 

Přínos univerzity lidstvu

Vzhledem k tomu , že valaši byli v EU ještě dříve než ji ostatní evropské státy stačily založit , rozhodli jsme se i my oprášit několik myšlenek a přispět tak k evropské integraci . Připravili jsme proto několik projektů, které mohou pomoci v Evropě nastartovat některé změny k lepšímu. V první etapě jsme se zaměřili na Holandsko . Velice zajímavým počinem se nám jeví projekt , který jsme nazvali „ Využití údolních vodních mlýnů v Holandské rovině „ . Tady se pak sice nabízí úvaha co s větrnými mlýny , ale vzhledem k tomu , že větrným mlýnům nerozumíme , nebudeme to snad ani řešit . Významným tématem hodné pozornosti je i projekt „ Rozvoj salašnictví v Holandských horách „ , nebo projekt s příhodným názvem „ Vrcholová rozhledna jako krajinotvorný prvek v Holandské přírodě“. Napadá nás řada jiných projektů vhodných pro studenty jako např. „ Horské kolo a jeho využití ve volném čase holandských dětí a mládeže“ nebo Výskyt medvěda brtníka a jeho pozorování ve volné přírodě Holandska .

 

Jsme přesvědčeni o tom , že naše vědecké poznatky a odborné práce , především z oblasti objasnění vzniku , umístění a rozšíření Valašska v Evropě i ve světě , seznámení s Valašskými velikány , jejich myšlenkami a přínosem pro lidstvo apod., napomohou řešit důležité oblasti v životě lidí , a nám samotným nabídnou místo k veselé diskusi . Připravme se všichni na šokující objevy , neskutečné poznatky a z toho vyplývající ohromující dedukce. Mnohdy je nepochopíme. Není to ani potřeba .Důležité je věřit , že tomu tak je.

 

Správné odpovědi na otázky přijímacích testů nám zasílejte poštou na:

 


Valašské království

Dolní 494

744 01 Frenštát p. Radhoštěm

 

obálku označte viditelně nápisem UNIVERZITA
nebo e-mailem na info@valasske-kralovstvi.cz

 


nezapomeňte uvést zpáteční adresu, abychom Vám mohli zaslat identifikační kartičku studenta VKÚ

Studentská sekce:
login:

heslo:

Registrovat | Zapomenuté heslo

Okoštujte Valašská královská univerzita

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě. Důkazem toho je fakt, že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku, v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují, že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

Štramberská Trúba
 
 
Copyright 1997-2010 VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.
Tvorba www a grafika: Neofema s.r.o.
         

© 1997-2009 Valašské království ®, tel:+420 571 655 196, email: info@valasske-kralovstvi.cz
12 let k vašim službám! – 12 years at your service!
kod