Pravidla studia na Fakultě pálení a slivovicových věd Valašská královská univerzita


  • Studentem VKU fakulty pálení a slivovicových věd se může stát každý člověk, bez rozdílu věku, pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.
  • Ke studiu se můžete přihlásit na Informačních centrech VK, v DISTILLERY LANDU R. JELÍNKA ve Vizovicích, v síti vybraných restaurací a šenků nebo na internetových stránkách www.valasske-kralovstvi.cz či www.rjelinek.cz. Studium je pouze dálkové a není časově omezeno.
  • Při zahájení studia je potřeba si pořídit INDEX, do kterého budete získávat zápočty, které potřebujete ke složení zkoušky a k získání „Univerzitního diplomu“. INDEXY získáte na výše uvedených místech zdarma nebo vám je za poštovné zašleme na vaši adresu
  • Zápočet můžete získat při konzumaci dvou pravých ovocných destilátů od firmy RUDOLF JELÍNEK v síti vybraných restaurací a šenků. Musíte však uhádnout o jaký druh destilátu jde. „Zkoušející“ vám poté zápočet zapíše a potvrdí svým razítkem
  • Zkoušku můžete složit až po získání všech zápočtů přímo na fakultě PSV VKU v DISTILLERY LANDU RUDOLFA JELÍNKA ve Vizovicích. Termíny zkoušek se dozvíte na všech výše uvedených místech. Po úspěšném složení zkoušky získá každý student „Univerzitní diplom“, pozornost od firmy RUDOLF JELÍNEK a bude zařazen do slosování o hlavní cenu.
Studentská sekce:
login:

heslo:

Registrovat | Zapomenuté heslo

Okoštujte Valašská královská univerzita

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě. Důkazem toho je fakt, že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku, v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují, že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

Štramberská Trúba
 
 
Copyright 1997-2010 VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.
Tvorba www a grafika: Neofema s.r.o.
         

© 1997-2009 Valašské království ®, tel:+420 571 655 196, email: info@valasske-kralovstvi.cz
12 let k vašim službám! – 12 years at your service!
kod