Co je u nás nového Zážitková škola

22.6.2010

Studenti studovali na fakultě aktivit a zážitků v Trojanovicích

10. června 2010 na louce vedle hotelu U Kociána studovaly desítky studentů několik předmětů fakulty aktivit a zážitků. Při jejich studiu jim fandili jejich kolegové a vytvořili tak perfektní studijní atmosféru. Jak takové studium vypadá, se můžete podívat ve fotogalerii na stránkách Balíčků zážitků.

Vybraní studenti měli také možnost studovat i let se slivovicovým bombardérem Tšohdarský Topas, který i přes svůj věk stále tvoří pilíř leteckých sil Valašského království - Royal Wallachian Squadron. Dnes se však využívá spíše k civilním účelům - shazování slivovice do obtížně dostupných oblastí VK, k přepravě futra pro králíky, k sčítání ovcí a koz pro valašský statistický úřad nebo jako tankovací letoun pro valašské paraglidisty, kteří dlouho hlídkují ve vzduchu a dochází jim "palivo"… I přes havárii jednoho studenta při přeletu Alpských vrcholků Topas dokázal bezpečně přistát...

 
 
 
Studentská sekce:
login:

heslo:

Registrovat | Zapomenuté heslo

Okoštujte Valašská královská univerzita

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě. Důkazem toho je fakt, že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku, v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují, že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

Štramberská Trúba
 
 
Copyright 1997-2010 VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.
Tvorba www a grafika: Neofema s.r.o.
         

© 1997-2009 Valašské království ®, tel:+420 571 655 196, email: info@valasske-kralovstvi.cz
12 let k vašim službám! – 12 years at your service!
kod