Co je u nás nového Zážitková škola

19.8.2010

Nové tištěné materiály

Chcete si doplnit své vzdělání? Chcete studovat jen to, co skutečně chcete, co vás baví a kdy zrovna chcete? Tak se přihlašte ke studiu Zážitkové univerzity. Pro děti je určena Zážitková škola.

Letos k již zavedeným fakultám (Aktivit a zážitků, Historických a přírodních věd a populární Fakultě pálení a slivovicových věd) přibyla Fakulta gastronomická, která je zaměřena na „výuku“ – poznávání místní gastronomie, krajových pokrmů a specialit. Ještě nikdy nebylo studium tak zábavné. Nejenže vyplníte svůj volný čas, ale ještě budete mít možnost získat různé ceny, slevy, bonusy. Náborový leták ke stažení ZDE.

Pro naše partnery zapojené do projektu Zážitková univerzita jsme připravili Manuál pro vyučující profesory. Jsou tam rozepsány nejdůležitější instrukce, jak postupovat při setkání se studenty či žáky ZU, případně ZŠ. Věříme, že manuál uvítáte, zejména vaši noví pracovníci a kantoři (recepční hotelů, muzeí, provozovatelé aktivit). Ke stažení ZDE.

 
 
 
Studentská sekce:
login:

heslo:

Registrovat | Zapomenuté heslo

Okoštujte Valašská královská univerzita

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě. Důkazem toho je fakt, že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku, v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují, že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

Štramberská Trúba
 
 
Copyright 1997-2010 VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.
Tvorba www a grafika: Neofema s.r.o.
         

© 1997-2009 Valašské království ®, tel:+420 571 655 196, email: info@valasske-kralovstvi.cz
12 let k vašim službám! – 12 years at your service!
kod