Co je u nás nového Zážitková škola

16.7.2009

Zážitková univerzita začíná přijímat studenty na školní rok 2009/2010!

Vážení přátelé, klienti a studenti,
omlouváme se Vám za malé zpoždění se zahájením přijímacího řízení na Zážitkovou univerzitu, ale čekali jsme stále na podklady od některých našich studijních míst a od doby co jsme převzali do správy Štramberskou Trúbu, se opravdu nenudíme.

Právě vyšly naše studijní materiály – Studentské průkazy a Indexy na fakultu aktivit a zážitků. Tištěný průvodce studiem a Index na fakultu historických a přírodních věd bude hotov v nejbližších dnech.

Administrativní poplatek za vaše časově neomezené studium činí pouhých 199 Kč u studentů na fakultách Zážitkové univerzity (cena zahrnuje Studentský průkaz studenta VKU,Index ke studiu na Fakultě aktivit a zážitků a Průvodce studiem VKU) a 150 Kč u našich malých studentů na Zážitkové škole (cena zahrnuje Žákovskou knížku a Průvodce studiem VKU). Poplatek můžete zaplatit prostřednictvím našeho koloniálu. Poplatek nezahrnuje vaše náklady na studium!

Zatím se ke studiu můžete přihlásit pouze prostřednictvím našich webových stránek nebo prostřednictvím naší kanceláře v Rožnově p. R. Do 14 dnů se bude možné přihlásit a pořídit základní studijní sadu na studijních místech a kampusech Zážitkové univerzity a Zážitkové školy, na většině lepších IC a hotelů a ubytovacích zařízení nejen v Beskydech a na Valašsku. V průběhu srpna se připravuje otevření naší přijímací kanceláře také v Praze.

Další odpovědí na vaše vesměs zbytečné otázky naleznete v sekci FAUQ - Frequently Asked Useless Questions (Často kladené zbytečné otázky) nebo nás neváhejte kontaktovat na emailu univerzita@valasske-kralovstvi.cz.

Múdrosť naša nad hlúposťú vítězí!

TH

 
 
 
Studentská sekce:
login:

heslo:

Registrovat | Zapomenuté heslo

Okoštujte Valašská královská univerzita

Valašská univerzita je nejprestižnější univerzitou na světě. Důkazem toho je fakt, že čestnými tituly se doposud honosí jen málo lidí, a to nejen na Valašsku, v České republice, ale i ve světě. Odborné práce řady valachologů ukazují, že význam Valašské univerzity již dávno přesáhl všechny hranice.

Štramberská Trúba
 
 
Copyright 1997-2010 VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.
Tvorba www a grafika: Neofema s.r.o.
         

© 1997-2009 Valašské království ®, tel:+420 571 655 196, email: info@valasske-kralovstvi.cz
12 let k vašim službám! – 12 years at your service!
kod